1. W poniedziałek (25 marca) obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy na Msze Święte o godzinie 17:00 i 18:00.

2. Zachęcamy do udziału w Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zagrożonego zagładą. Za tą modlitwą orędował św. Jan Paweł II. Duchowa Adopcja polega na odmawianiu przez 9 miesięcy każdego dnia krótkiej modlitwy i jednej Tajemnicy Różańca Świętego w int. dziecka poczętego, którego życie jest zagrożone. Należy publicznie wyrazić chęć przystąpienia do Duchowej Adopcji. Taki obrzęd będzie miał miejsce w naszej Parafii 25 marca (poniedziałek), w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, po Mszy o godz. 18:00.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godzinie 16:45.

4. Próba Parafialnego Zespołu Wokalnego Cor Cordis w każdy czwartek o godzinie 19:30.

5. W piątek adoracja Pana Jezusa od godziny 21:00 do 22:00.

6. Zbiórka ministrantów młodszych i kandydatów na ministrantów w sobotę o godzinie 10:15. Po zbiórce z chętnymi ministrantami udamy się na piłkę nożną do szkoły. Prosimy o zabranie obuwia na zmianę.

7. W przyszłą niedzielę (31 marca) rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które potrwają do wtorku włącznie. W czasie rekolekcji Msze Święte w niedziele będą odprawiane według stałego porządku o godzinie 9:00, 10:30 (z nauką dla dzieci), 12:00 i 18:00, natomiast w dni powszednie o godzinie 9:00, 17:00 (z nauką dla dzieci) i 18:30. Zaplanujmy tak czas, aby brać udział w tych ważnych wydarzeniach.

8. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne.
• Droga Krzyżowa – w piątek o 17:30 (dla dzieci) i po Mszy wieczornej ok. 18:30 (dla dorosłych i młodzieży).
• Gorzkie Żale – Uroczyste Nabożeństwo z Najświętszym Sakramentem i kazaniem pasyjnym w niedzielę o godzinie 17:15, natomiast sam śpiew Gorzkich Żali w niedzielę o godzinie 8:30.

9. Są już do nabycia wielkanocne świece Caritas i czekoladowe baranki. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc potrzebującym.

10. W nocy z dnia 5 na 6 kwietnia nasza Parafia organizuje Ekstremalną Drogę Krzyżową. Zapraszamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Pokonamy trasę liczącą około 22 kilometrów, towarzysząc Jezusowi w jego ostatniej drodze i rozważając stacje Jego Męki. Droga Krzyżowa rozpocznie się i zakończy na dziedzińcu Parafii. Wychodzimy o godzinie 22.00, wracamy około 2.00 w nocy. Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tym Misterium, prosimy o zapisanie się u Księdza Cezarego do 31 marca. Spotkanie informacyjne 3 kwietnia o godzinie 18:45.

11. Zapowiadany na tę niedzielę kiermasz książek „Podaj miłość dalej” oraz pisanek zrobionych przez uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie w ramach akcji „Wyślij Pączka do Afryki” został przełożony na przyszłą niedzielę (7 kwietnia). Dochód przeznaczony jest na pomoc dzieciom z Afryki.

12. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.