1. Trwa Nowenna do Świętej Anny przed Uroczystością Patronalną. Nowenna jest odprawiana przed wieczorną Mszą Świętą o godz. 17:45 jako przygotowanie do odpustu parafialnego.

2. Jak co roku z racji przypadającego w piątek wspomnienia świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny chcemy okazać wdzięczność naszym babciom i dziadkom. W sobotę (27 lipca) o godzinie 10:00 w ich intencji będzie odprawiona Msza Święta, podczas której zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Zapraszamy na tę Mszę zwłaszcza osoby starsze i chore. Po Mszy Świętej zapraszamy na poczęstunek.

3. W przyszłą niedzielę (28 lipca) będziemy przeżywać uroczystości odpustowe z okazji dnia patronalnego świętej Anny. Przed sumą odpustową o godz. 11:30 odśpiewamy Godzinki o Świętej Annie. Po sumie odpustowej wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zachęcamy do czynnego udziału grup parafialnych oraz wszystkich chętnych parafian, aby uświetnić naszą uroczystość.

4. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.