1. Dzisiejsza taca (17 listopada) przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne naszej Diecezji Warszawsko-Praskiej.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godzinie 16:45.

3. Próba Zespołu Wokalnego Cor Cordis w czwartek o godzinie 19:30.

4. W każdy piątek od godziny 21:00 do 22:00 zapraszamy na Adorację Pana Jezusa.

5. W przyszłą niedzielę (24 listopada) obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Świętej o godzinie 9:00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia.

6. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o 10:30 zapraszamy na krótkie spotkanie wszystkich rodziców z Róż Różańcowych Rodziców za Dzieci oraz tych, którzy chcą do nich przystąpić.

7. W przyszłą niedzielę o godzinie 19:00 w salce pod zakrystią odbędzie się spotkanie autorskie z naszą Parafianką Małgorzatą Lis – autorką książki Kocham cię mimo wszystko.

8. Informujemy, że rozpoczęliśmy zapisy na kurs przygotowujący do Sakramentu Bierzmowania. Zapisy obejmują młodzież od 8 klasy szkoły podstawowej i starszych. Należy pobrać druk z zakrystii, wypełnić go i oddać do 1 grudnia. Pierwsze spotkania dla bierzmowanych będą związane z parafialnymi rekolekcjami (6-8 grudnia). Wtedy to w piątek i w sobotę po Mszy wieczornej będzie oddzielna katecheza dla młodzieży. Obecność dla kandydatów do bierzmowania obowiązkowa.

9. Zbieramy zapisy na wyjazd na spektakl „Opowieść wigilijna” wystawiany przez kleryków naszego Seminarium Duchownego. Wyjazd odbędzie się 10 grudnia (wtorek) o godzinie 17:00. Koszt przejazdu 10 zł. Spektakl jest darmowy, klerycy-aktorzy zwyczajowo zbierają ofiary na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Zgłoszenia przyjmuje ksiądz Cezary.

10. Chcemy stworzyć wspólnotę dla młodzieży po 16 roku życia. Wspólnota przeznaczona jest dla wszystkich młodych, którzy chcieliby świadomiej przeżywać swoją wiarę, poznawać Boga i Kościół, szukać dobrych natchnień, stawiać trudne pytania i szukać odpowiedzi na nie, więcej wymagać od siebie. Pierwsze spotkanie odbędzie się w niedzielę (1 grudnia) po Mszy Świętej o godzinie 18:00 w salce pod zakrystią. Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno młodzież z grup parafialnych (lektorów, ministrantów, oazowiczów, Cor Cordis) jak i pozostałych, zwłaszcza ostatnio bierzmowanych.

11. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.