1. Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny z okazji 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, która zostanie odprawiona we wtorek (17 września) o godzinie 12:00. Po Mszy Świętej krótka prezentacja historyczna uczniów Szkoły Podstawowej z Halinowa. Pielęgnujmy pamięć o tych wydarzeniach i postawę patriotyczną.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godzinie 16:45.

3. Próba Zespołu Cor Cordis w czwartek o godzinie 19:30.

4. Młodzież od 7 klasy szkoły podstawowej zapraszamy na spotkania Wspólnoty Oazowej w piątki po Mszy Świętej o godzinie 18:00.

5. W każdy piątek od godziny 21:00 do 22:00 zapraszamy na Adorację Pana Jezusa w ciszy. W tym czasie można spokojnie skorzystać z Sakramentu Pokuty i Pojednania.

6. Zbiórki dla ministrantów młodszych i kandydatów do Służby Liturgicznej w sobotę o godzinie 10:15.

7. Od poniedziałku (16 września) można zamawiać intencje na 2020 rok. Zapraszamy do kancelarii od godziny 16:00 do 16:50.

8. Poseł Daniel Milewski serdecznie zaprasza na Koncert „Papież Wolności”, który odbędzie się w naszym kościele w niedzielę (22 września) o godzinie 19:00, czyli po wieczornej Mszy Świętej. Koncert zostanie wykonany przez zespół wokalno-aktorski Sonanto. Będzie to pełen refleksji i wspomnień program artystyczny, dedykowany pamięci św. Jana Pawła II. Wstęp wolny.

9. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.