1. Dzisiaj (8 marca) gościmy ks. Stanisława Kanię, budowniczego kościoła parafialnego w Rajszewie, który głosi do nas Słowo Boże. Dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone są na pomoc w budowie tej świątyni.

2. Dzisiaj (8 marca) po Mszy Świętej o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godzinie 16:45.

4. Spotkanie przygotowujące do Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci i ich rodziców odbędzie się w środę (11 marca). Zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 18:00 i spotkanie.

5. Próba Zespołu Muzycznego dla dzieci Oratorium Niepokalanej w czwartek o godzinie 19:15. Z radością informujemy, że w niedzielę (15 marca) dzieci z Oratorium będą posługiwać śpiewem pierwszy raz na Mszy Świętej o godzinie 10:30.

6. Próba Parafialnego Zespołu Wokalnego Cor Cordis dla dorosłych i młodzieży w czwartek o godzinie 20:00.

7. W piątek (13 marca) będziemy modlić się za zmarłych polecanych w Wypominkach Rocznych. Wypominki o 16:00, a następnie Msza Święta o godzinie 17:00.

8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godziny 21:00 do 22:00.

9. W następną niedzielę (15 marca) będzie można nabyć audiobooki katolickie dla dzieci i rodziców z utworami m.in. C.S.Lewisa i ks. Twardowskiego. Autorem nagrań jest aktor Michał Tokaj.

10. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne.
• Droga Krzyżowa – w piątek o 17:30 (dla dzieci) i po Mszy wieczornej ok. 18:30 (dla dorosłych i młodzieży).
• Gorzkie Żale – Uroczyste Nabożeństwo z Najświętszym Sakramentem i kazaniem pasyjnym w niedzielę o godzinie 17:15, natomiast sam śpiew Gorzkich Żali w niedzielę o godzinie 8:30.

11. Przypominamy, że zwyczajowo w piątki Wielkiego Postu tace z Mszy Świętych przeznaczone są na kwiaty do Grobu Pańskiego. Ofiary na ten cel można składać również do puszki przy końcu nawy głównej.

12. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć wielkanocne świece Caritas i czekoladowe baranki Caritas. Dochód ze sprzedaży świec i baranków przeznaczony jest na pomoc dla potrzebujących.

13. Można zgłaszać do księży zapotrzebowanie na wejściówki na beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego, która odbędzie 7 czerwca 2020 roku o godzinie 12:00 na Placu Piłsudskiego w Warszawie. Następnie według tych zgłoszeń będą przydzielane wejściówki dla danej Parafii.

14. W związku z nowymi, wyższymi opłatami za śmieci prosimy o przynoszenie na cmentarz skromniejszych wiązanek, zniczy, stroików na święta i rocznice. Nie produkujmy dużej ilości śmieci. Pamiętajmy, że chodzi o symbol, który nigdy nie zastąpi tego, co najważniejsze, a więc Miłosierdzia Bożego oraz pamięci i modlitwy za zmarłą osobę.

15. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.