1. Przypominamy o obowiązku przyjęcia Komunii Świętej Wielkanocnej.
  2. W przyszłą niedzielę taca zbierana jest na Seminarium Duchowne.
  3. Przypominamy, że  12 maja o godz. 10:30 odbędzie się Rocznica Komunii Świętej. Dzieci przystępujące do rocznicy zapraszam na spotkanie  6 maja o godz. 18:30. Zabieramy ze sobą książeczki z pierwszo piątkowymi spowiedziami.
  4. W środę rozpoczynamy miesiąc poświęcony Najświętszej Maryi Pannie. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17:30
  5. Pierwszy Czwartek Miesiąca  – nabożeństwo o powołania i za kapłanów o godz. 18:30
  6. W piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze Święte o godz. 9:00, 12:00, 18:00. Z racji uroczystość tego dnia nie ma postu.
  7. Pierwszy Piątek Miesiąca – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 17:00 do 18:00 oraz od 21:00 do 22:00
  8. Pierwsza Sobota Miesiąca – Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 18:00, a następnie Różaniec z rozważaniami
  9. Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Sulejówku zaprasza na Wieczór Uwielbienia 12 maja o godz. 20:50
  10. W parafii Matki Bożej Królowej Polski w Otwocku 13 maja od godz. 22:00 do 1:30 będzie czuwanie przy relikwiach bł. Rodziny Ulmów. Osoby chętne do wzięcia udziału w czuwaniu proszę o zgłaszanie się do ks. Proboszcza do 5 maja.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, niech ten katolicki głos będzie w naszych domach. Idziemy w tym tygodniu wyjątkowo jest po 8 zł

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

• Emil Misiura kawaler z par. Św. Łucji w Warszawa – Rembertów i Natalia Kinga Bonisławska panna z par. tut. – zapowiedź druga.

Polecamy narzeczonych modlitwie. Wszyscy, którzy znają jakiekolwiek przeszkody do zawarcia przez nich małżeństwa zobowiązani są do poinformowania miejscowych duszpasterzy.