1. Jak zapowiadaliśmy, dziś po Mszach Świętych odbędzie się zbiórka na leczenie  małego Franka. Chłopiec choć ma zaledwie 2 latka, ma wielki guz w głowie.
  2. W czwartek o godz. 10:00 spotkanie dla bielanek i ministrantów. Planujemy krótką wycieczkę rowerową. Zapraszamy chętnych, pogoda gwarantowana.
  3. W piątek o godz. 16:50 modlitwa wypominkowa za zmarłych wspominanych w wypominkach rocznych.
  4. W sobotę nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30 – rozpoczniemy różańcem, a następnie litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. Informujemy, że od 1 lipca do 31 sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek Mszy Świętych i nabożeństw. W niedziele Msze Święte będą sprawowane o godzinie: 9:00, 12:00 i 18:00, natomiast w dni powszednie o godzinie 18:00. Do spowiedzi prosimy o przychodzenie 15 minut przed Mszami Świętymi, ponieważ będzie tylko jeden ksiądz.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Zapowiedzi przedślubne

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

  • Włodzimierz Krzysztof Krystosiak kawaler z par. tut. i Monika Grzybek panna z par. Niepokalanego Poczęcia N. M. P. w Górze Kalwarii – zapowiedź druga.
  • Jakub Krajewski kawaler z parafi św. Wawrzyńca w Rossoszycy i Magdalena Małycha panna z par. tut. – zapowiedź druga.

Polecamy narzeczonych modlitwie. Wszyscy, którzy znają jakiekolwiek przeszkody do zawarcia przez nich małżeństwa zobowiązani są do poinformowania miejscowych duszpasterzy.